Новини

У єдності – сила народу!!!

Учні Петранківського ліцею 16 лютого 2022 року приєдналися до проведення

Всеукраїнського Дня Єдності.

Учні проголосили гасло:

Ми любимо Україну!

Ми спокійні!

Ми сильні!

Ми разом!

З нами Бог!

Україна понад усе!!!

Вітаємо ученицю 10-Б класу Гоцур Анну  

із зайнятим ІІІ-місцем в ІІІ (обласному)

етапі Всеукраїнської олімпіади

з української мови та літератури

            Молодець!

    Пишаємося тобою!

З Новим  роком!!! Нехай цей рік принесе вам тільки все найкраще. Нехай вас супроводжує удача, успіх і везіння. Бажаємо всім міцного здоров'я, справжнього щастя і гарного настрою. Нехай вас завжди оточують улюблені люди. І все, що загадано в новорічну ніч, обов'язково збудеться. 

Успіх приходить після наполегливої праці!!!!

Педагогічний колектив Петранківського ліцею щиро вітає призерів  ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад.

Детальніше на нашій сторінці в Facebook

19 жовтня Всеукраїнський день відповідальності людини!!!

 Вихованці Петранківського ліцею (агітбригада)презентували Декларацію Богдана Гаврилишина!!!

Дорогі учні, шановні батьки, вчителі. Дирекція Петранківського ліцею щиро вітає вас зі святом останнього дзвоника.         Школярам бажаємо гарно відпочити, набратися сили, енергії. Хай від цього літа у вас залишаться лише приємні враження.    Дорогі випускники! Вірте в себе! Щастя вам і Божого благословення. Дякую вчителям за працю, за творчий пошук, за знання, які віддавали своїм учням. Дякую батькам за розуміння і підтримку. Вітаю усіх із успішним закінченням ще одного навчального року. 

Ось і настав той день, коли ми завершили працювати з першим у своєму житті підручником - Букварем, проводимо свято Прощання із цією мудрою і для кожної людини необхідною в житті книгою. 

Дорогі випускники 4-го класу Петранківського ліцею , нам дуже приємно вітати вас з вашою першою значущою подією у вашому житті!

Тепер ліцей відкриває перед вами нові горизонти і вам належить отримати нові знання, які дозволять вам стати шанованими і значущими людьми в нашому суспільстві.

Відмінних вам відміток, цікавих уроків і ненудної повсякденності!

Петранківський ліцей вітає всіх Зі святом, з Днем вишиванки! Українські традиції – одні з найкрасивіших у світі. І в наших з вами силах поширити їх, розповісти про них всьому світу. Одягайте свої вишиванки та нехай весь світ побачить, як прекрасна наша Україна і її символи! 

12 травня 2021 відбулася спартакіада ліцеїстів з волейболу. Команда дівчат Петранківського ліцею здобула ІІІ місце.

Молодці!  Вітаємо!!!

23 квітня 2021р. відбулася спартакіада з настільного тенісу. Команда Петранківського ліцею здобула ІІ місце.

Молодці!  Пишаємось вами!

Вхід у пункт проведення ЗНО-2021 буде можливий із електронним паспортом, але рекомендується брати оригінал

Заступник директора Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко повідомляє, що учасники зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) зможуть використовувати електронний паспорт у мобільному додатку “Дія” для ідентифікації особи на вході у пункт проведення тестування, але краще брати оригінал паспорта або ID-карти для уникнення черги на вході та додаткових соціальних контактів.

У розділі Підготовка до ЗНО 2021 опубліковано чисті зошити з пробного ЗНО з усіх предметів.

Про це вона сказала в інтерв’ю Українським Новинам.

Краще брати паспорт-книжечку або ID-карту для того, щоб не створювати чергу на вході й уникнути додаткових соціальних контактів“, – підкреслила Вакуленко.

Вона зазначила, що Центр оцінювання якості освіти включив можливість використання паспорта у мобільному додатку “Дія” для ідентифікації особи на вході у пункт проведення тестування як одну з нестандартних ситуацій.

При цьому вона додала, що держава не фінансує забезпечення пунктів проведення ЗНО спеціальними приладами для перевірки документів у додатку “Дія” – отже, працівники пунктів проведення оцінювання – педагогічні працівники, керівники навчальних закладів – повинні самостійно встановити відповідну програму в телефоні та вміти нею користуватися.

Це досить проблематично, тому краще, щоб учасники користувалися звичайними документами – це прискорить їх процес входу в пункти проведення і не створить їм додаткових неприємних моментів очікування“, – зазначила Вакуленко.

За її словами, у кожному пункті тестування буде знаходитися як мінімум одна людина, яка матиме відповідну програму у своєму смартфоні, але учаснику доведеться чекати входу в пункт проведення ЗНО, поки цей фахівець буде перевіряти електронні документи.

Український центр оцінювання якості освіти просить учасників ЗНО мати з собою паспорт або ID-карту.


Учні 11-х класів у 2020/2021 навчальному році звільняються від проходження ДПА

Учні, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році, звільняються від проходження державної підсумкової атестації. Сьогодні, 13 квітня 2021 року, відповідний закон № 5014 ухвалила Верховна Рада України.

Ініціатива покликана мінімізувати ризики захворювання на COVID-19 під час оцінювання результатів навчання учнів, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти. Також це уможливить отримання ними в установленому законодавством порядку документів про здобуття повної загальної середньої освіти.

Окрім того, законодавчими змінами передбачено, що учні, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році, мають право пройти державну підсумкову атестацію, зокрема у формі зовнішнього незалежного оцінювання, за власним бажанням.

Ці законодавчі зміни також було підтримано Президентом України Володимиром Зеленським і визначено як невідкладні.

Водночас усі етапи зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року відбудуться у заплановані терміни незалежно від рівня епідемічної небезпеки у регіонах:

За інформацією Українського центру оцінювання якості освіти, на ЗНО-2021 зареєстровано 389 710 осіб, які обрали 1 543 756 тестувань.

За статистичними показниками реєстрації, 42 580 осіб зареєструвалися для участі в ЗНО з усіх предметів лише з метою проходження ДПА (170 269 тестувань). Усього учасниками ЗНО вказано на бажання отримати результат ЗНО лише для отримання оцінки за ДПА з 235 363 тестувань, що становить 15,24% від загальної кількості тестувань.

Нагадаємо, 10 квітня відбулося пробне зовнішнє незалежне оцінювання у більшості регіонів України. Тестування проходило організовано, з дотриманням усіх правил, процедур та вимог протиепідемічної безпеки: використання масок, дезінфекторів, збереження соціальної дистанції.Учнів 4-х та 9-х класів звільнено від проходження ДПА у 2020/2021 навчальному році

Міністерство освіти і науки України 

17 березня о 19:56

 

 · 

Учнів, які завершують здобуття початкової (4-ті класи) та базової загальної середньої (9-ті класи) освіти, звільнено від проходження державної підсумкової атестації у 2020/2021 навчальному році. Відповідний наказ МОН від 03.03.2021 № 273 зареєстровано в Міністерстві юстиції України 16.03.2021 за № 338/35960 bit.ly/3eMaIZ3.

Рішення ухвалено у зв’язку з установленням для єдиної державної системи цивільного захисту на всій території України режиму надзвичайної ситуації відповідно до пункту 1 розпорядження Кабінету Міністрів від 25 березня 2020 року №338-р "Про переведення єдиної державної системи цивільного захисту у режим надзвичайної ситуації".

Відповідно до абзацу другого частини п’ятої статті 17 Закону України "Про повну загальну середню освіту" bit.ly/2OKT5OH, кожен учень має пройти державну підсумкову атестацію за кожний рівень повної загальної середньої освіти з державної мови, математики та інших предметів, визначених центральним органом виконавчої влади у сфері освіти і науки, крім випадків, визначених законодавством.

Пунктом 6 розділу IV Порядку проведення ДПА bit.ly/36TPKm8 встановлено, що здобувачі освіти, які проживають у зоні надзвичайної ситуації природного та техногенного походження, звільняються від атестації за рішенням МОН або місцевих органів управління освітою. Відповідно до пункту 9 розділу IV зазначеного Порядку, здобувачам освіти, звільненим від атестації, у відповідному документі про освіту робиться запис "звільнений(а)".

Відповідно до позицій 32 та 33 розділу ІІ Класифікаційних ознак надзвичайних ситуацій bit.ly/3cGZiD5, перевищення порогового рівня захворюваності людей на грип, гострі респіраторні вірусні захворювання удвічі і більше разів протягом періоду понад 2 тижні у двох та більше адміністративних районах області (Автономна Республіка Крим, міста Київ та Севастополь), містах або в цілому по країні, інфекційні захворювання людей невиявленої етіології віднесено до надзвичайних ситуацій природного характеру.

Зважаючи на це, МОН звільнило від проходження державної підсумкової атестації здобувачів закладів загальної середньої освіти 4-х і 9-х класів у 2020/2021 навчальному році.

У відповідному документі про освіту учнів, звільнених від ДПА, необхідно зробити запис "звільнений(а)".

Таке рішення сприятиме організованому завершенню навчального року учнями, які закінчують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти, в умовах поширення на території України COVID-19.

Рішення набуде чинності у день його публікації в "Офіційному віснику України".